HOTELOVÝ ZÁMEK NA KARTU BE-TECH SMART
HOTELOVÝ ZÁMEK NA KARTU BE-TECH SMART 736,16 Kč

HOTELOVÝ ZÁMEK NA KARTU BE-TECH SMART

736,16 Kč*

Doprava zdarma

Ihned k dispozici, dodací lhůta 1-3 dni

Barva značek Be-Tech
Předpětí rukojetí
směr otevírání
detail.productNumberLabel 6536M-65.A
Informace o výrobku " HOTELOVÝ ZÁMEK NA KARTU BE-TECH SMART "
Elektronické hotelové zámky Be-Tech Smart jsou kombinací moderní technologie zámků spolu s estetickým designem, hodí se do jakéhokoliv interiéru. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materálů, zajistí dlouhodobý a bezporuchový provoz.
Zámky pracují“systémem jednoho klíče“
Zvýšení bezpečnosti objektu
Použitím zámků na kartu a snímačů kontroly vstupu, zabráníte vstupu neoprávněným osobám.
Vzrůst kontroly nad objektem.
Jedna karta MiFare naprogramovaná v režimu Master, Vám umožní volně se pohybovat po celém objektu. V případě ztráty, ji jednoduše vymažete ze systému.
Možnost čtení historie událostí
Karty MiFare vydané na jméno a na daný čas, Vám umožní rychle ověřit, kdo a kdy otevřel danou místnost.
Možnost vytváření zón přístupu – parkoviště, sklady, zóna SPA, hotelová zóna atd.
Vytvření zón umožňuje přiřadit práva hostům, v závislosti na službách, které si zaplatili.
Absence kabelových vedení
Montáž zámku nevyžaduje speciální instalaci.
Možnost použití bez nutnosti výměny dveří.
Máme model zámku, jehož montáž nevyžaduje vrtání dveří. Tyto zámky jednoduše nahradí klasickou kliku s klíčem.
Možnost platby za služby hotelovou kartou.
Karty MiFare obsluhující systém jednoho klíče, lze naprogramovat tak, aby načítala všechny služby, které host využije.
Rozhraní s většinou programů PMS
Máme rozhraní mj. CHART, SOHO, KW Hotel, GiP,SOHIS FIDELIO, KURACJUSZ, LSI, PLAZA, BRILLIANT.
Osobní přístupové karty.
Každý z personálu má vlastní kartu se specifickými kompetencemi.
Možnost otevření mechanickým klíčem
V případě potřeby otevřete zámek klasickým klíčem, který dostanete spolu se zámkem. Možnost koupit univerzální klíč, kterým otevřete všechny zámky.

Podrobnosti

 • Certifikát EI-30 je shodný s normami UNE-EN-1634-1:2000, který zaručuje požární odolnost
 • Kartáčovaná nerezová ocel, kliky jsou odolné a snadno se udržují
 • Možnost mechanického zamčení zevnitř – možnost odemknutí takového zamčení kartou MiFare
 • Možnost nouzového otevření mechanickým klíčem
 • Paměť posledních 500 událostí
 • Akusticky LED signalizátor nízkého stavu baterie
 • Funkce “konference” – přiložení správně naprogramované karty způsobí, že zámek bude fungovat jako obyčejná klika. Tato funkce se zruší následným přiložením karty. Užitečná funkce např. v konferenčních sálech
 • Zvuková a světelná signalizace v případě nezavření dveří

Technické specifikace

 •  Systém otevírání je v bezdotykové technologii Mifare 13,56 MHz.
 • Tloušťka dveří: 40 ~ 50 mm 
 • Tloušťka kolíku: 65 mm 
 • Napájení: 4 alkalické baterie
 • Napětí Alarm: DC 4,2 V ± 0,2 V
 • Teplota práce: -10 ° C ~ 55 ° C.
 • Vlhkost práce: 20% ~ 93% ± 2RH
Barva značek Be-Tech: zlatý
Předpětí rukojetí: levá
směr otevírání: Pull

0 z 0 hodnocení

Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.


SOFTWARE PRO ZÁMKÝ BE-TECH LOCK - PRVNÍ LICENCE
Software BisHotel pracuje se zařízení Be-tech a je vyžadován při použití nabídky výrobce. Tento software je k dispozici také v češtině. Intuitivní rozhraní založené na ikonách software pro Windows 7 a novější.Bis Hotel umožňuje:konfigurace systému kontroly přístupu v hotelu přiřazení zámků místnostem, nastavení data a času generování karet pro správce, službu, zaměstnance, hosty - s možností nastavení data přístupu budování přístupových zón v zařízení, např. parkoviště, SPA, hotelové zóny spolupráce se všemi prvky systému Be-Tech One Key System vytvoření tzv společných dveří (32 skupin bez omezení uživatele) Systém Bis Hotel může fungovat nezávisle a lze jej také integrovat do hotelového softwaru. Hotelový software integrovaný do následujících systémů: McComp, Plaza, Chart, LSI, SOHO, GiP, Fidelio, Kuracjusz a další.Systém BisHotel byl připraven tak, aby byla možná jednoduchá integrace. Pokud máte jiný software, který zde není uveden, a chcete jej integrovat - kontaktujte nás. Pokud máte malé ubytovací zařízení (do 30 pokojů), nepotřebujete integraci se softwarem. S takovým počtem pokojů zvládne recepce dva samostatné programy a ušetříte náklady spojené s nutností příslušného modulu od dodavatele hotelového systému.

1,84 Kč*

Programator kart MiFare
Programator to niezbędny element systemu elektronicznych zamków hotelowych służący do zapisu i odczytywania informacji na kartach Mifare. Podłączany jest do komputera na recepcji hotelu przy pomocy złącza USB.     

1 381,90 Kč*

Karta Mifare 1k ISO kodowane Be-Tech/Hartman biała
Karta Mifare 1k ISO białe   Karty białe bez zadruku. Oryginalny chip NXP (MF1 IC S50), karty nie posiadają nadruku.  Kodowane pod system Be-Tech/Hartman   Karty są pakowane po 200 sztuk.  

6,64 Kč*

DOPORUČUJEME!
HOTELOVÝ ZÁMEK NA KARTU BE-TECH SMART
Elektronické hotelové zámky Be-Tech Smart jsou kombinací moderní technologie zámků spolu s estetickým designem, hodí se do jakéhokoliv interiéru. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materálů, zajistí dlouhodobý a bezporuchový provoz. Zámky pracují“systémem jednoho klíče“Zvýšení bezpečnosti objektu Použitím zámků na kartu a snímačů kontroly vstupu, zabráníte vstupu neoprávněným osobám. Vzrůst kontroly nad objektem. Jedna karta MiFare naprogramovaná v režimu Master, Vám umožní volně se pohybovat po celém objektu. V případě ztráty, ji jednoduše vymažete ze systému. Možnost čtení historie událostí Karty MiFare vydané na jméno a na daný čas, Vám umožní rychle ověřit, kdo a kdy otevřel danou místnost. Možnost vytváření zón přístupu – parkoviště, sklady, zóna SPA, hotelová zóna atd. Vytvření zón umožňuje přiřadit práva hostům, v závislosti na službách, které si zaplatili. Absence kabelových vedení Montáž zámku nevyžaduje speciální instalaci. Možnost použití bez nutnosti výměny dveří. Máme model zámku, jehož montáž nevyžaduje vrtání dveří. Tyto zámky jednoduše nahradí klasickou kliku s klíčem. Možnost platby za služby hotelovou kartou. Karty MiFare obsluhující systém jednoho klíče, lze naprogramovat tak, aby načítala všechny služby, které host využije. Rozhraní s většinou programů PMS Máme rozhraní mj. CHART, SOHO, KW Hotel, GiP,SOHIS FIDELIO, KURACJUSZ, LSI, PLAZA, BRILLIANT. Osobní přístupové karty. Každý z personálu má vlastní kartu se specifickými kompetencemi. Možnost otevření mechanickým klíčem V případě potřeby otevřete zámek klasickým klíčem, který dostanete spolu se zámkem. Možnost koupit univerzální klíč, kterým otevřete všechny zámky.PodrobnostiCertifikát EI-30 je shodný s normami UNE-EN-1634-1:2000, který zaručuje požární odolnost Kartáčovaná nerezová ocel, kliky jsou odolné a snadno se udržují Možnost mechanického zamčení zevnitř – možnost odemknutí takového zamčení kartou MiFare Možnost nouzového otevření mechanickým klíčem Paměť posledních 500 událostí Akusticky LED signalizátor nízkého stavu baterie Funkce “konference” – přiložení správně naprogramované karty způsobí, že zámek bude fungovat jako obyčejná klika. Tato funkce se zruší následným přiložením karty. Užitečná funkce např. v konferenčních sálech Zvuková a světelná signalizace v případě nezavření dveříTechnické specifikace Systém otevírání je v bezdotykové technologii Mifare 13,56 MHz. Tloušťka dveří: 40 ~ 50 mm Tloušťka kolíku: 65 mm Napájení: 4 alkalické baterie Napětí Alarm: DC 4,2 V ± 0,2 V Teplota práce: -10 ° C ~ 55 ° C. Vlhkost práce: 20% ~ 93% ± 2RH

736,16 Kč - 828,40 Kč*

Dwustronny kontroler przejścia MJM 02
System kontroli dostępu pomaga zwiększyć bezpieczeństwo Twojego obiektu.  Dzięki zastosowaniu dwustronnego czytnika kontroli dostępu Be-Tech MJM 02 zarządzający obiektem ma możliwość pełnej kontroli nad dostępem do określonych pomieszczeń. System daje możliwość wydzielenia stref w budynku, dedykowany określonym osobom. Zastosowanie czytnika kontroli dostępu to idealne rozwiązanie przy pomieszczeniach biurowych znajdujących się w obiekcie hotelowym, do których dostęp mają mieć jedynie upoważnione do tego osoby.  Takie rozwiązanie niweluje ryzyko wtargnięcia do danych pomieszczeń osób nieuprawnionych do przebywania w nich.  Czytnik działa w systemie jednego klucza - jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające poruszać się po obiekcie za pomocą jednej odpowiednio zaprogramowanej karty. Zarządzający obiektem ma możliwość przejrzenia raportu wejść/wyjść z danego pomieszczenia - zapis ID karty oraz godzin dostępu. Posiada integrację z systemem ppoż - w przypadku uruchomienia się alarmu następuje otwarcie drzwi.  

4 241,66 Kč*

Produkt niedostępny
DOPORUČUJEME!
ELEKTRONICKÝ ZÁMEK Be-Tech – ELEGANT
Tenký a elegantní zámek Be-Tech Elegant dokonale zapadá do moderních interiérů. Je k dostání ve stříbrné nebo měděné verzi (na vyžádání).Elektronické hotelové zámky Be-Tech Elegant jsou kombinací moderní technologie zámků spolu s estetickým designem, hodí se do jakéhokoliv interiéru. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materálů, zajistí dlouhodobý a bezporuchový provoz.Zvýšení bezpečnosti objektu Použitím zámků na kartu a snímačů kontroly vstupu, zabráníte vstupu neoprávněným osobám.Vzrůst kontroly nad objektem. Jedna karta MiFare naprogramovaná v režimu Master, Vám umožní volně se pohybovat po celém objektu. V případě ztráty, ji jednoduše vymažete ze systému.Možnost čtení historie událostí Karty MiFare vydané na jméno a na daný čas, Vám umožní rychle ověřit, kdo a kdy otevřel danou místnost.Možnost vytváření zón přístupu – parkoviště, sklady, zóna SPA, hotelová zóna atd. Vytvření zón umožňuje přiřadit práva hostům, v závislosti na službách, které si zaplatili.Absence kabelových vedení Montáž zámku nevyžaduje speciální instalaci.Možnost použití bez nutnosti výměny dveří. Máme model zámku, jehož montáž nevyžaduje vrtání dveří. Tyto zámky jednoduše nahradí klasickou kliku s klíčem.Možnost platby za služby hotelovou kartou. Karty MiFare obsluhující systém jednoho klíče, lze naprogramovat tak, aby načítala všechny služby, které host využije.Rozhraní s většinou programů PMS Máme rozhraní mj. CHART, SOHO, KW Hotel, GiP,SOHIS FIDELIO, KURACJUSZ, LSI, PLAZA, BRILLIANT.Osobní přístupové karty. Každý z personálu má vlastní kartu se specifickými kompetencemi.Možnost otevření mechanickým klíčem V případě potřeby otevřete zámek klasickým klíčem, který dostanete spolu se zámkem. Možnost koupit univerzální klíč, kterým otevřete všechny zámky.PodrobnostiCertifikát EI-30 je shodný s normami UNE-EN-1634-1:2000, který zaručuje požární odolnost Kartáčovaná nerezová ocel, kliky jsou odolné a snadno se udržují Možnost mechanického zamčení zevnitř – možnost odemknutí takového zamčení kartou MiFare Možnost nouzového otevření mechanickým klíčem Paměť posledních 500 událostí Akusticky LED signalizátor nízkého stavu baterie Funkce “konference” – přiložení správně naprogramované karty způsobí, že zámek bude fungovat jako obyčejná klika. Tato funkce se zruší následným přiložením karty. Užitečná funkce např. v konferenčních sálech Zvuková a světelná signalizace v případě nezavření dveříTechnické specifikaceTlouštka dveří: 36 ~ 50 mm Kolíku: 65 mm Napětí: 4 alkalické baterie Napětí Alarm: DC 4,2 V ± 0,2 V Teplota práce: -10 ° C ~ 55 ° C. Vlhkost práce: 20% ~ 93% ± 2RH

754,60 Kč*

Novinka
ELEKTRONICKÝ ZÁMEK Be-Tech – GUARDIAN
Tenký a elegantní zámek Be-Tech Guardian dokonale zapadá do moderních interiérů. Je k dostání ve stříbrné nebo měděné verzi (na vyžádání).Elektronické hotelové zámky Be-Tech Guardian jsou kombinací moderní technologie zámků spolu s estetickým designem.Elektronické hotelové zámky Be-Tech Guardian jsou kombinací moderní technologie zámků spolu s estetickým designem.Hotelové zámky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materálů, zajistí dlouhodobý a bezporuchový provoz.Zvýšení bezpečnosti objektu Použitím zámků na kartu a snímačů kontroly vstupu, zabráníte vstupu neoprávněným osobám.Vzrůst kontroly nad objektem. Jedna karta MiFare naprogramovaná v režimu Master, Vám umožní volně se pohybovat po celém objektu. V případě ztráty, ji jednoduše vymažete ze systému.Možnost čtení historie událostí Karty MiFare vydané na jméno a na daný čas, Vám umožní rychle ověřit, kdo a kdy otevřel danou místnost.Možnost vytváření zón přístupu – parkoviště, sklady, zóna SPA, hotelová zóna atd. Vytvření zón umožňuje přiřadit práva hostům, v závislosti na službách, které si zaplatili.Absence kabelových vedení Montáž zámku nevyžaduje speciální instalaci.Možnost použití bez nutnosti výměny dveří. Máme model zámku, jehož montáž nevyžaduje vrtání dveří. Tyto zámky jednoduše nahradí klasickou kliku s klíčem.Možnost platby za služby hotelovou kartou. Karty MiFare obsluhující systém jednoho klíče, lze naprogramovat tak, aby načítala všechny služby, které host využije.Rozhraní s většinou programů PMS Máme rozhraní mj. CHART, SOHO, KW Hotel, GiP,SOHIS FIDELIO, KURACJUSZ, LSI, PLAZA, BRILLIANT.Osobní přístupové karty. Každý z personálu má vlastní kartu se specifickými kompetencemi.Možnost otevření mechanickým klíčem V případě potřeby otevřete zámek klasickým klíčem, který dostanete spolu se zámkem. Možnost koupit univerzální klíč, kterým otevřete všechny zámky.PodrobnostiCertifikát EI-30 je shodný s normami UNE-EN-1634-1:2000, který zaručuje požární odolnost Kartáčovaná nerezová ocel, kliky jsou odolné a snadno se udržují Možnost mechanického zamčení zevnitř – možnost odemknutí takového zamčení kartou MiFare Možnost nouzového otevření mechanickým klíčem Paměť posledních 500 událostí Akusticky LED signalizátor nízkého stavu baterie Funkce “konference” – přiložení správně naprogramované karty způsobí, že zámek bude fungovat jako obyčejná klika. Tato funkce se zruší následným přiložením karty. Užitečná funkce např. v konferenčních sálech Zvuková a světelná signalizace v případě nezavření dveříTechnické specifikace Tlouštka dveří: 36 ~ 50 mm Kolíku: 65 mm Napájení: 4 alkalické baterie Napětí Alarm: DC 4,2 V ± 0,2 V Teplota práce: -10 ° C ~ 55 ° C. Vlhkost práce: 20% ~ 93% ± 2RH

773,06 Kč*

Elektroniczny zamek szafkowy na kartę Be-Tech Cyber II RFID
Be-Tech Cyber II RFID (C2800M8) oferuje najnowszą technologię RFID z wysokim bezpieczeństwem i modnym wzornictwem. Technologia Be-Tech Cyber II RFID zapewnia nowy poziom bezpieczeństwa zarówno dla współdzielonych, jak i przydzielonych szafek. Wygodny dla użytkowników i do zarządzania.Wykończenie: srebrny, matowy czarny. Funkcje: Wspólne korzystanie Użytkownik może wybrać dowolną bezpłatną szafkę. Po zajęciu, szafka może zostać otwarta tylko przez tę konkretną kartę. Mimo że karta nie jest specyficzna dla szafki, może być używana tylko w jednej szafce na raz. Przypisany użytkownikUżytkownik może otworzyć tylko konkretną szafkę z danym numerem, np. Gość hotelowy korzystający również z basenu otrzymuje jedną kartę zaprogramowaną tak, aby możliwe było otwarcie danej szafki basenowej, drzwi w pokoju oraz np. drzwi zewnętrznych (kontroler zewnętrzny). Karta ważna jest przez cały pobyt Gościa. Dla wygody Gość korzystając  basenu lub strefy SPA może wymienić kartę na bransoletkę basenową.  Operacje: 30 000 Otwarć Sygnalizacja niskiego poziomu naładowania baterii: zamek sygnalizuje "Low Battery", możłiwe jest 60 dodatkowych otwarć Zamek szafkowy Be-Tech Cyber II RFID ma 4 grupy karty- klucza: klucz właściciela, klucz główny, klucz serwisowy i klucz użytkownika Schemat montażu Be-Tech Cyber II RFID:

440,96 Kč*

Produkt niedostępny
DOPORUČUJEME!
HOTELOVÝ ZÁMEK LOCK BE-TECH SHADOW _SŘÍBRNÝ- NOVINKA!
Elektroniczny zamek Shadow II to najnowszy model zamków Be-Tech, występujący opcjonalnie z funkcją Bluetooth. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów zamek Shadow oferuje nowy sposób otwarcia: goście mogą otworzyć swój pokój hotelowy za pomocą smartfona bez potrzeby używania tradycyjnych kluczy czy kart. Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości.  Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia!Specyfikacja: System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Trwałe i łatwe do utrzymania klamki ze stali nierdzewnej Kaseta zamka zgodna z normą DIN System antypaniczny - dla wygody i na wypadek zagrożenia pozwala otworzyć drzwi, po prostu obracając uchwyt od wewnątrz. Zgodny z ADA (gość niepełnosprawny fizycznie) Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 1000 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Nieulotna pamięć EPROM zapewnia na zachowanie wszystkich zdarzeń nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros Oper   Dane techniczne: Moc: 4 baterie alkaliczne AA 1,5V Lokalizacja baterii: Wewnątrz blokady tylnej Materiał: Uchwyty: jakość SUS304 ze stali nierdzewnej. Rodzaje wykończeń: srebrny, czarny matowy Opcje otwierania awaryjnego: Otwieranie awaryjne z mechanicznym cylindrem Mechanizm blokujący: elektromechaniczny mechanizm blokujący Grubość drzwi: 35-60mm (tylko do wpustów EURO) Kompatybilność oprogramowania systemowego: BIS Hotel Zamek przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczenia Obsługiwany standard RFID: ISO 14443 A (MIFARE Classic) Wpuszczany: kompatybilny z wszystkimi wpustami mechanicznymi ENDlaczego nasze zamki? Jako firma abiline Polska jesteśmy największym w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie. Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas

791,50 Kč*

HOTELOVÝ ZÁMEK S BE-TECH SMART FIT V KARTĚ - NASAZOVACÍ ZÁMEK
Elektronické hotelové zámky Be-Tech Fit jsou kombinací moderní technologie zámků spolu s estetickým designem, hodí se do jakéhokoliv interiéru. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materálů, zajistí dlouhodobý a bezporuchový provoz. Zámky jsou určeny k montáži na standardních vložkách. Zámky pracují“systémem jednoho klíče“ Zvýšení bezpečnosti objektu Použitím zámků na kartu a snímačů kontroly vstupu, zabráníte vstupu neoprávněným osobám. Vzrůst kontroly nad objektem. Jedna karta MiFare naprogramovaná v režimu Master, Vám umožní volně se pohybovat po celém objektu. V případě ztráty, ji jednoduše vymažete ze systému. Možnost čtení historie událostí Karty MiFare vydané na jméno a na daný čas, Vám umožní rychle ověřit, kdo a kdy otevřel danou místnost. Možnost vytváření zón přístupu – parkoviště, sklady, zóna SPA, hotelová zóna atd. Vytvření zón umožňuje přiřadit práva hostům, v závislosti na službách, které si zaplatili. Absence kabelových vedení Montáž zámku nevyžaduje speciální instalaci. Možnost použití bez nutnosti výměny dveří. Máme model zámku, jehož montáž nevyžaduje vrtání dveří. Tyto zámky jednoduše nahradí klasickou kliku s klíčem. Možnost platby za služby hotelovou kartou. Karty MiFare obsluhující systém jednoho klíče, lze naprogramovat tak, aby načítala všechny služby, které host využije. Rozhraní s většinou programů PMS Máme rozhraní mj. CHART, SOHO, KW Hotel, GiP,SOHIS FIDELIO, KURACJUSZ, LSI, PLAZA, BRILLIANT. Osobní přístupové karty. Každý z personálu má vlastní kartu se specifickými kompetencemi. Možnost otevření mechanickým klíčem V případě potřeby otevřete zámek klasickým klíčem, který dostanete spolu se zámkem. Možnost koupit univerzální klíč, kterým otevřete všechny zámky.  PodrobnostiCertifikát EI30 je shodný s normami UNE-EN-1634-1:2000, který zaručuje požární odolnost Navržen s využitím nejmodernějších technologií Kartáčovaná nerezová ocel, kliky jsou odolné a snadno se udržují Možnost nouzového otevření mechanickým klíčem Pamáť 500 posledních událostí Akusticky LED signalizátor nízkého stavu baterie Funkce “konference” – přiložení správně naprogramované karty způsobí, že zámek bude fungovat jako obyčejná klika. Tato funkce se zruší následným přiložením karty. Užitečná funkce např. v konferenčních sálech Zvuková a světelná signalizace v případě nezavření dveříTechnické specifikaceSystém otevírání je v bezdotykové technologii Mifare 13,56 MHz Tloušťka dveří: 40 – 50 mm Tloušťka kolíku: 65 mm Napájení: 4 alkalické baterie Napětí Alarm: DC 4,2 V ± 0,2 V Teplota práce: -10 ° C ~ 55 ° C. Vlhkost práce: 20% ~ 93% ± 2RH

708,48 Kč*

Jednostranná a oboustranná čtečka kontroly vstupu pro vnitřní použití
Integrace s požárním systémem v objektu – v případě alarmu se dveře automaticky otevřou Integrace se Systémem jednoho klíče – možnost pohybu po objektě s jednou správně naprogramovanou kartou Jedna karta MiFare otevírá hotelové zámky i jednotky kontroly vstupuTechnické specifikaceSnímač obsluhuje karty MiFare Paměť 400 posledních událostí – zápis ID karty a hodiny otevření dveří Rozměry: 111 mm x 94 mm x 39 mm

3 688,16 Kč*

Produkt niedostępny
Programator kart MiFare
Programator to niezbędny element systemu elektronicznych zamków hotelowych służący do zapisu i odczytywania informacji na kartach Mifare. Podłączany jest do komputera na recepcji hotelu przy pomocy złącza USB.     

1 381,90 Kč*

Programator ręczny do zamków Be-Tech / Omnitec /Hartmann
Urządzenie przeznaczone jest do odczytywania danych z zamków i sejfów, oraz ich programowania. Urządzenie przydaje się do serwisowania zamków jednak nie jest wymagane do poprawnego działania systemu jednego klucza Be-Tech. Możliwy odczyt danych zapisanych w  pamięci zamka: kto i kiedy otwierał dany zamek.Współpracuje z zamkami i sejfami Be-TechModel : RD 08 Przeznaczenie Produktu : Akcesoria do urządzeń Be-Tech Standard działania : Łącze USB typ B Wymiary : 155 x 80 x 28 mm Zasilanie : 4 baterie AA Materiał : Tworzywo sztuczne Zastosowanie : Dokonywanie ustawień na zamkach Be-Tech | Sprawdzanie stanu baterii| Czytanie historii zdarzeń z zamka Oprogramowanie : Kompatybilny z BIS Hotel Dodatkowe informacje : Urządzenie dodatkowe, rekomendowane do obiektów powyżej 30 pokoi  

1 935,40 Kč*

Sejf hotelowy Be-Tech Guard
Seria sejfów Be-Tech Guard to idealne połączenie eleganckiego i modnego designu, który jest najlepszym wyborem dla najbardziej wymagających hoteli. SpecyfikacjaNowoczesny design. Wyświetlacz LED zapewniający wyraźne widoczne liczby. Podświetlana niebieska klawiatura. Światło wewnętrzne dla wygody gości. Zasilany 4 bateriami AA. Dywan wewnętrzny. Drzwi sprężynowe. Łatwe zewnętrzne zasilanie z baterii 9 V na wypadek awarii baterii. Łatwa zmiana klucza mechanicznego w przypadku awariiObsługiwane przez Smart Button Key. Rewolucyjny system zamykania z podwójnym mechanizmem ryglującym. Konstrukcja zintegrowana z korpusem drzwi zapewnia minimalne pęknięcie między drzwiami a korpusem. Zintegrowane zawiasy śrubowe z litej stali dla maksymalnego bezpieczeństwa i trwałości.Wymiaryzewnętrzne (h/w/d):  220/430/380 mmwewnętrzne (h/w/d): 217/427/300 mmpojemność: 27,8lwaga: 12,7 kg

588,56 Kč*

SKŘÍŇOVÝ ZÁMEK NA KARTU BE-TECH CYBER II TOUCH
Použití skříňových zámků do skříněk na bazénech, posilovnách, na pracovištích atd. je vynikajícím doplňkem k systému jednoho klíče. Skříňový zámek lze odemykat kartou nebo také v případě bazénu – silikonovým náramkem MiFare.VLASTNOSTIMožnost otevření kartou, přívěškem nebo silikonovým náramkem MiFare Možnost naprogramování otevření konkrétní nebo první volné skříně.Technické specifikace

440,96 Kč*

Produkt niedostępny
SOFTWARE PRO ZÁMKÝ BE-TECH LOCK - PRVNÍ LICENCE
Software BisHotel pracuje se zařízení Be-tech a je vyžadován při použití nabídky výrobce. Tento software je k dispozici také v češtině. Intuitivní rozhraní založené na ikonách software pro Windows 7 a novější.Bis Hotel umožňuje:konfigurace systému kontroly přístupu v hotelu přiřazení zámků místnostem, nastavení data a času generování karet pro správce, službu, zaměstnance, hosty - s možností nastavení data přístupu budování přístupových zón v zařízení, např. parkoviště, SPA, hotelové zóny spolupráce se všemi prvky systému Be-Tech One Key System vytvoření tzv společných dveří (32 skupin bez omezení uživatele) Systém Bis Hotel může fungovat nezávisle a lze jej také integrovat do hotelového softwaru. Hotelový software integrovaný do následujících systémů: McComp, Plaza, Chart, LSI, SOHO, GiP, Fidelio, Kuracjusz a další.Systém BisHotel byl připraven tak, aby byla možná jednoduchá integrace. Pokud máte jiný software, který zde není uveden, a chcete jej integrovat - kontaktujte nás. Pokud máte malé ubytovací zařízení (do 30 pokojů), nepotřebujete integraci se softwarem. S takovým počtem pokojů zvládne recepce dva samostatné programy a ušetříte náklady spojené s nutností příslušného modulu od dodavatele hotelového systému.

1,84 Kč*

SYSTÉM KONTROLY VÝTAHU DTM 04
Setkáváte se ve svém hotelu se situací, kdy po chodbách procházejí neoprávněné osoby? Situace tohoto typu jsou často velkým problémem, protože zaměstnanci recepce ne vždycky rozpoznají všechny hosty a neuvědomují si že v patrech hotelu jsou neoprávněné osoby.Řešením je systém řízení přístupu používaný ve výtahu. Díky čtečce budou mít na patra hotelu přístup pouze oprávněné osoby. Pokud se navíc pokoj pro hosty nachází v prvním patře, nebude moci vstoupit do ostatních podlaží budovy, pokud k tomu nemá oprávnění.Čtečka kontroly výtahu, díky možnosti dozoru nad přístupem na patra objektu zvyšuje jeho bezpečnost a zlepšuje vaši úroveň správy objektem.Čtečka podporuje karty Mifare, je možné ji integrovat do jediného klíčového systému, díky kterému se každý člověk se správně naprogramovanou kartou může pohybovat po budově v určených zónách pomocí jedné karty s jedinečným ID.Funkce: Podpora karet MiFare 13,56 MHz Možnost udělení přístupu do vybraného patra plně kompatibilní se systémem Bis HotelObsah obalu: Čtečka RFID s ovládacím pouzdrem vpředu Deska plošných spojů Protiprachová prikrývka 1,5 m třížilový kabel • 4 m šestižilový kabel Pojístková skříň z černé oceli (*) 5 m třížilový kabel (*)16- žilová centrala šestihranný kódovací kabel (*)

7 378,16 Kč*

Produkt niedostępny
Venkovní jednotka kontroly vstupu MJM 2700
Čtečka MJM 2700 je jednotkou určenou k venkovní montáži na budově, čtečka je odolná vůči povětrnostním vlivům. Čtečka může zabezpečit například vstupní dveře do budovy, vjezdovou bránu nebo vstup na parkoviště.Čtečka obsluhuje kartu Mifare, při její použití máme jistotu, že se v naší budově nebude pohybovat nikdo kdo nemá oprávnění. Díky paměti několika posledních stovek událostí si může manážér hotelu zkontrolovat, kdo se pohyboval ve vyznačených místnostech – seznam ID karty a času.PodrobnostiJe možná integrace s protipožárním systémem – v případě poplachu se dveře ovládané čtečkou automaticky otevřou. Element systému jednoho klíče, jednou kartou MiFare otevřete vstupní jednotku, hotelový pokoj, skříňku na bazéně Kontrolér je vybaven akumulátorem, což umožňuje pracovat i v případě výpadku napájení. Možnost použití jako jednotky kontroly vstupu na parkovištěTechnické specifikaceSystém otevírání je v bezdotykové technologii Mifare 13,56 MHz. Čtečka je odolná vůči povětrnostním vlivům Rozměry: 153 mm x 78 mm x 22 mm Napájení: 12 V DC Reléový výstup: max 3 A 12 V DC

2 929,48 Kč*

Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Retro Fit in II - zamek nakładkowy
Jeśli w Twoim obiekcie posługujesz się kluczami, które chciałbyś/chciała wymienić na karty MiFare bez ponoszenia dodatkowych kosztów na wymianę drzwi na nowe - zamek Be-Tech Smart RETRO fit-in II jest właśnie dla Ciebie! Elektroniczne zamki hotelowe Be-Tech Smart RETRO Fit in II to tzw. model "nakładkowy" zamka. Oznacza to, że cała elektronika zamka znajduje się w jego szyldach, dzięki czemu można go zamontować do drzwi, w których aktualne zamontowane są tradycyjne klamki. Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości.  Wydajesz karty o określonym terminie ważności  Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia, np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty  W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem  Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia! Specyfikacja techniczna:Moc: 4 baterie alkaliczne AA 1,5V Lokalizacja baterii: Wewnątrz blokady tylnej Materiał: Uchwyty: jakość SUS304 ze stali nierdzewnej.Korpus zamka: jakość stali nierdzewnej SUS304 Metalowe wykończenia: srebrny, czarny matowy Opcje otwierania awaryjnego: Otwieranie awaryjne z mechanicznym cylindrem Mechanizm blokujący: elektromechaniczny mechanizm blokujący Grubość drzwi: 35-60mm (tylko do wpustów EURO) Kompatybilność oprogramowania systemowego: BIS Hotel Zamek przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczenia Obsługiwany standard RFID: ISO 14443 A (MIFARE Classic) Wpuszczany: kompatybilny z wszystkimi wpustami mechanicznymi ENDlaczego nasze zamki? Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę.  My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii.  Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie!  Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie!    Interfejs z oprogramowaniem PMS działającym w Twoim hotelu  Zamki Be-Tech zostały zintegrowane z większością programów PMS dostępnych na polskim rynku. Oznacza to, że możesz programować karty MiFare bez konieczności włączania dwóch programów - zrobisz to za pośrednictwem systemu w recepcji służącego do meldowania i wymeldowania Gości.  Indywidualna wycena Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty cenowej dla Twojego obiektu. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie rozwiązanie.    Napisz do nas Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże!  Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie.  Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych  (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 60mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub.  Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest od zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas    

708,48 Kč*

DOPORUČUJEME!
Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Shadow czarny
Elektroniczny zamek Shadow II to najnowszy model zamków Be-Tech, występujący opcjonalnie z funkcją Bluetooth. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów zamek Shadow oferuje nowy sposób otwarcia: goście mogą otworzyć swój pokój hotelowy za pomocą smartfona bez potrzeby używania tradycyjnych kluczy czy kart. Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości. Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia! Specyfikacja: System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Trwałe i łatwe do utrzymania klamki ze stali nierdzewnej Kaseta zamka zgodna z normą DIN System antypaniczny - dla wygody i na wypadek zagrożenia pozwala otworzyć drzwi, po prostu obracając uchwyt od wewnątrz. Zgodny z ADA (gość niepełnosprawny fizycznie) Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 1000 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Nieulotna pamięć EPROM zapewnia na zachowanie wszystkich zdarzeń nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros Oper Dane techniczne: Moc: 4 baterie alkaliczne AA 1,5V Lokalizacja baterii: Wewnątrz blokady tylnej Materiał: Uchwyty: jakość SUS304 ze stali nierdzewnej. Kolor: srebrny, czarny matowy Opcje otwierania awaryjnego: Otwieranie awaryjne z mechanicznym cylindrem Mechanizm blokujący: elektromechaniczny mechanizm blokujący Grubość drzwi: 35-60mm (tylko do wpustów EURO) Kompatybilność oprogramowania systemowego: BIS Hotel Zamek przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczenia Obsługiwany standard RFID: ISO 14443 A (MIFARE Classic) Wpuszczany: kompatybilny z wszystkimi wpustami mechanicznymi EN Dlaczego nasze zamki? Jako firma abiline_ Polska jesteśmy największym w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie. Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas

791,50 Kč*